Termopapa

Тепла підлога електрична опт та роздріб

УМОВИ ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ

доставка_теплого_пола по Украине

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

Способи доставки

  • Доставка “Нова Пошта” безкоштовно  при вартості замовлення понад
    3 000 грн і поширюється тільки на групу товарів теплої підлоги.

Способи оплати

  • Післяплата
  • Готівкою

ДЕТАЛЬНІШЕ

Способи доставки

ПУНКТИ САМОВИВОЗУ. Якщо у Вас є можливість під’їхати до нас в офіс у Полтаві, ви можете подзвонити нашому менеджеру і узгодити час візиту. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю.

НОВА ПОШТА. Безкоштовна доставка на замовлення  понад 3000 грн. і  тільки на групу товарів теплої підлоги. Термін доставки – 1-2 дні. Вартість доставки у середньому від 60 грн. Послугу післяплати оплачує клієнт-одержувач.

Способи оплати

  • Готівкою. Ви можете розрахуватися за покупку на офісі
  • Безготівковий розрахунок. З вами зв’яжеться менеджер для підтвердження замовлення і повідомить реквізити рахунку для оплати.
  • Накладений платіж — оплата при отриманні. Ми можемо зробити відправлення післяплатою сервісом Нова пошта. Послугу післяплати оплачує клієнт-одержувач.

Гарантія:

Всі наші товари супроводжуються офіційною гарантією виробника. На всі товари нашого магазину, надається гарантія від 1 року до 20 років в залежності від сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних зобов’язань служить гарантійний талон виробника, або гарантійний талон нашого магазину. Перевірка комплектності і відсутність дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.